Trotseer jij samen met ons de 235 kilometer lange Fietselfstedentocht?

19-12-2022 | 15:02

Heb jij altijd al eens de Elfstedentocht willen fietsen? Of ben jij nog op zoek naar een flinke uitdaging voor 2023 en wil je hiermee de strijd tegen spierziekten steunen? Sluit je dan aan bij ons team voor de Fietselfstedentocht! 

Maandag 29 mei 2023 is het weer zover: de Fietselfstedentocht! Een 235 kilometer lange fietstocht langs de beroemde elf Friese steden! Voor iedere fietser een sportieve uitdaging en ook een geweldige ervaring! 

Om deel te nemen aan ons team vragen we elke deelnemer een sponsorbedrag op te halen van minimaal 500 euro. Dan ontvang je van ons het startbewijs (in de vorm van een stempelkaart) en een wielrenshirt. Uiteraard helpen we je met handige tips om het sponsors zoeken nog leuker en makkelijker te maken. Meer ophalen dan 500 euro mag natuurlijk ook ;-). 

We streven ernaar om samen een onwijs mooi bedrag op te halen voor onderzoek naar spierziekten!  

Kom jij ons team versterken? Meld je snel aan, want er zijn maar een beperkt aantal startbewijzen beschikbaar!

 

Klik hier om je aan te melden of klik hier voor meer informatie