Trotseer jij samen met ons de 235 kilometer lange Fietselfstedentocht?

18-12-2019 | 10:35

Op1 juni 2020 is het weer zover, voor het 8ste jaar op rij doen wij met een team mee aan de Fietselfstedentocht.Een 235 kilometer lange fietstocht langs de beroemde elf Friese steden! Voor iedere fietser een sportieve uitdaging en met 15.000 deelnemers en duizenden toeschouwers langs de kant ook een geweldige ervaring! Kom jij ons team versterken om bij te kunnen dragen een onderzoek naar spierziekten?

Om deel te nemen aan ons team vragen we elke deelnemer een sponsorbedrag op te halen van minimaal 350 euro. Dan ontvang je van ons het startbewijs en een wielrenshirt. Uiteraard helpen we je waar kan met handige tips om het actievoeren nog leuker en makkelijker te maken, dus meer ophalen dan 350 euro mag natuurlijk ook ;-).

We streven ernaar om samen 50.000 euro op te halen voor onderzoek naar spierziekten.  


Ga jij samen met ons deze uitdaging aan? 

Schrijf je in Doneer aan het team